אודות / פרופיל החברה:

חברת "ניסים שוקר מהנדסים יועצים בע"מ" מתמחה במתן שירותים הנדסיים, ניהול פרויקטים, פיקוח וקידום תכנון. החברה מובילה פרויקטים מסוגים שונים ובכל רמת מורכבות, החל ממבני ציבור, דרך משרדים ותעשייה, הקמת שכונות ומתחמי מגורים, כבישים ותשתיות, שימור מבנים, שיפוץ מבנים, בניה מתועשת ועוד.

בין לקוחות החברה נמנים יזמים וקבלנים, חברות כלכליות, רשויות מקומיות, מוסדות שונים ומשרדי ממשלה. 

חזון החברה:

החברה שואפת להוביל את תחום ניהול הפרויקטים והבקרה בישראל תוך שימת דגש על ערכים כמו אמינות, מקצועיות, איכות ובטיחות כדי להבטיח את הצלחתו את הפרויקט, את שביעות הרצון של הגורמים הרלוונטיים המעורבים בו וגם את המשתמשים בפרויקט לאחר מכן.

מדוע כדאי לעבוד איתנו?

  • ניסיון רב שנים בתחום.
  • ניהול פרויקטים בעלי רמות מורכבות גבוהה.
  • חברה בעלת שם בעריכת מכרזים, בקרה וניהול פרויקטים. 
  • מעטפת מלאה של כל צרכי הייעוץ, הליווי, התכנון והניהול של הפרויקט מתחילתו עד סופו.
  • אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שכולם עובדים תחת שפת תקשורת אחת המעניקה ללקוח יחס אישי, חם, מקצועי ואמין. עבודה בשקיפות מול הלקוח והקפדה על כל פרט קטן בפרויקט.
  • תקן ISO 9001 מהדורה 2015 של מכון התקנים הישראלי.
  • תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר לעמידה בלוחות זמנים, תקציב פרויקט מוגדר ועוד

ערכי החברה המלווים אותה מראשית דרכה הם איכות, אמינות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר המתבטאים בפיקוח ובקרה של כל שלבי הפרויקט, תוך ליווי צמוד ומעקב על ידי אנשי מקצוע מובילים: מהנדסים, אדריכלים, מתכנני ערים והנדסאים בתחומי התמחות שונים. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום הייעוץ, הליווי והבקרה של פרויקטים מסוגים שונים ואף קנתה לעצמה שם בתחום עריכת מכרזים, שירותי בקרה ניהול ופיקוח ועוד. איכות העבודה של החברה מתבטאת בכך שהיא בעלת תו תקן ISO 90001 מהדורה מעודכנת 2015 של מכון התקנים הישראלי. החברה חרטה על דגלה את תודעת השירות הגבוהה המתבטאת בעמידה בלוחות הזמנים של הפרויקט, מתן מענה לכל יעד וצורך שהוגדר על ידי הלקוח ושימוש בפתרונות יצירתיים ומתקדמים למציאת פתרונות שונים לכל אילוץ או בעיה.